KVALITA VODY NA KÚPANIE

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach

Svadby

 

Svadba je nepochybne jedným z najdôležitejších okamihov v partnerskom živote. Je spečatením vzájomnej lásky, dôvery a odhodlania zotrvať bok po boku. Preto nám bude cťou, ak sa rozhodnete osláviť túto udalosť práve v hoteli Glamour**** a umožníte nám sprevádzať vás v najkrajších okamihoch vášho života. Hotel Glamour**** ponúka širokú variabilitu pri organizovaní vášho veľkého dňa. Pre milovníkov romantiky ponúkame možnosť organizovania svadobného obradu pod holým nebom na brehu Zemplínskej šíravy.

Pre viac informácií o vašom veľkom dni v hoteli Glamour**** kontaktuje: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +421/56 688 05 55

 


 

Akcie

Objavte čaro Slovenska a prežite očarujúce chvíle na brehu Zemplínskej šíravy v príjemnom prostredí hotela Glamour****.Svadby

about us

Oslávte svoj veľký deň v príjemnom prostredí hotela Glamour****. Čaká na vás tím profesionálov, ktorý je pripravený splniť každú vašu túžbu.

Tipy na výlet

location

Okolie hotela je ako stvorené na kúpanie sa vo vodnej nádrži Zemplínska Šírava, návštevu okolitých hradov, turistických destinácií ako Sninský kameň a Vihorlatské jazero, či hudobných a kultúrnych festivalov.