KVALITA VODY NA KÚPANIE

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach

Rodinné a spoločenské akcie

 

Ak vás v blízkej dobe čaká rodinná alebo spoločenská udalosť, radi vám s tým pomôžeme. Hotel Glamour**** disponuje vhodnými priestormi: veľký salónik, biznis salónik, spoločenská miestnosť, reštaurácia; ktorú pre vás pripravíme v závislosti od druhu akcie, požadovaného počtu osôb, či požadovaného súkromia. Rodinné oslavy, životné jubileá, výročie svadby, stužkové oslavy, či promócie pre vás pripravíme spolu s dobrým a kvalitným jedlom podľa vášho výberu, profesionálnou obsluhou a takmer dokonalým výhľadom na Zemplínsku šíravu.

 


 

Akcie

Objavte čaro Slovenska a prežite očarujúce chvíle na brehu Zemplínskej šíravy v príjemnom prostredí hotela Glamour****.Svadby

about us

Oslávte svoj veľký deň v príjemnom prostredí hotela Glamour****. Čaká na vás tím profesionálov, ktorý je pripravený splniť každú vašu túžbu.

Tipy na výlet

location

Okolie hotela je ako stvorené na kúpanie sa vo vodnej nádrži Zemplínska Šírava, návštevu okolitých hradov, turistických destinácií ako Sninský kameň a Vihorlatské jazero, či hudobných a kultúrnych festivalov.