KVALITA VODY NA KÚPANIE

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach

Kongresy

 

Pripravujete firemné stretnutie, školenie, poradu, či inú firemnú udalosť na ktorú potrebujete reprezentatívne priestory s audiovizuálnou technikou a stravovacími službami? Hotel Glamour**** je ideálnym miestom, kde túto firemnú udalosť uskutočniť. Navyše vás poteší príjemné prostredie Zemplínskej šíravy.

Ponúkame vhodné priestory v závislosti od požadovaného počtu osôb: veľký salónik, spoločenskú miestnosť, reštauráciu, kongresové miestnosti.

V každej miestnosti je možnosť audio vizuálnej techniky s premietacím plátnom 5 x 2,6 m.

Kontaktujte nás na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.: tel.: +421/56 688 05 55  

 


 

Akcie

Objavte čaro Slovenska a prežite očarujúce chvíle na brehu Zemplínskej šíravy v príjemnom prostredí hotela Glamour****.Svadby

about us

Oslávte svoj veľký deň v príjemnom prostredí hotela Glamour****. Čaká na vás tím profesionálov, ktorý je pripravený splniť každú vašu túžbu.

Tipy na výlet

location

Okolie hotela je ako stvorené na kúpanie sa vo vodnej nádrži Zemplínska Šírava, návštevu okolitých hradov, turistických destinácií ako Sninský kameň a Vihorlatské jazero, či hudobných a kultúrnych festivalov.