KVALITA VODY NA KÚPANIE

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach

Altánok

Vonkajšie priestory hotela ponúkajú našim hosťom aj možnosť posedenia v záhradnom altánku, alebo pri otvorenom ohnisku. Môžete si v ňom vychutnať grilované špeciality, ktoré si pripravíte sami, alebo využijete služby našich kuchárov.

Záhradný altánok je v letných mesiacoch ako stvorený na usporiadanie rodinnej oslavy, neformálneho firemného posedenia, alebo na príjemný obed s výhľadom na Zemplínsku šíravu. Taktiež je ako stvorený na usporiadanie svadobnej recepcie, pričom samotný obrad sa odohráva na špeciálne upravenej svadobnej terase.

Svoje objednávky adresujte na tel.: +421/56 688 05 55, alebo na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vonkajšie ohnisko si zamilujú priaznivci letných opekačiek na priamom ohni. Skoro až komornú atmosféru spríjemňuje pohľad na Zemplínsku šíravu.

Cena prenájmu ohniska (bez objednávky potravín) je 10 €/hod. V prípade objednávky surovín na opekanie v hoteli, alebo celodenného prenájmu je cena dohodou.  

 


 

 

 

Akcie

Objavte čaro Slovenska a prežite očarujúce chvíle na brehu Zemplínskej šíravy v príjemnom prostredí hotela Glamour****.Svadby

about us

Oslávte svoj veľký deň v príjemnom prostredí hotela Glamour****. Čaká na vás tím profesionálov, ktorý je pripravený splniť každú vašu túžbu.

Tipy na výlet

location

Okolie hotela je ako stvorené na kúpanie sa vo vodnej nádrži Zemplínska Šírava, návštevu okolitých hradov, turistických destinácií ako Sninský kameň a Vihorlatské jazero, či hudobných a kultúrnych festivalov.