Moderne zariadené izby ponúkajú hosťom hotela Glamour**** pohodlné ubytovanie s tromi kategóriami izieb. Izby COMFORT s malebným výhľadom na Zemplínsku Šíravu sú rozlohovo väčšie, s manželskou posteľou, možnosťou prístelky, klimatizáciou a balkónom. Izby STANDARD sú orientované do dvora, s menšou rozlohou (22m2) a oddelenými samostatnými lôžkami, klimatizáciou a balkónom. Z toho 4 izby STANDARD disponujú možnosťou 3 samostatných lôžok. Izby BASIC sú rovnako orientované do dvora s oddelenými samostatnými lôžkami, s klimatizáciou, bez balkóna.   

K štandardu všetkých izieb patrí sprchový kút, televízor, trezor, minibar a bezplatné pripojenie na internet. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a parkovanie na vonkajšom hotelovom parkovisku.

 

Izby COMFORT 14
Izby STANDARD
5
Izby BASIC
3
Total izieb 22

Na vaše rezervácie sa tešíme na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.alebo tel.: +421/56 688 05 55.

 

Cenník

 

 

Sezóna

1. 6. - 31. 8.

Mimo sezóny

1. 9. - 31. 5.

Izba COMFORT 85 € 69 €
Izba STANDARD 81 € 65 €
Izby BASIC  69 € 59 €

 

 

Poplatky

 

 

Sezóna

1. 6. - 31. 8.

Mimo sezóny

1. 9. - 31. 5.

Prístelok 21 €/noc 17 €/noc
Poplatok za domáce zviera 17 €/noc 17 €/noc
Miestny poplatok 0,70 €/osoba/deň 0,70 €/osoba/deň

 


 

Promotions

Hotel Glamour**** offers to its costumers the best of all services in a splendid surrounding of Zemplínska Šírava.

Weddings

about us

Celebrate your great day in a beautiful surrounding of the hotel Glamour****. Our team of professionals is prepared to meet all your desires.

Trip recommendations

location

Hotel surrounding offers various possibilities. Apart from swimming in the water reservoir, you may visit castles and touristic places such as Sninský kameň and Vihorlatské jazero situated in close surrounding, or attend music and cultural events.