Moderne zariadené izby ponúkajú hosťom hotela Glamour**** pohodlné ubytovanie s tromi kategóriami izieb. Izby COMFORT s malebným výhľadom na Zemplínsku Šíravu sú rozlohovo väčšie, s manželskou posteľou, možnosťou prístelky, klimatizáciou a balkónom. Izby STANDARD sú orientované do dvora, s menšou rozlohou (22m2) a oddelenými samostatnými lôžkami, klimatizáciou a balkónom. Z toho 4 izby STANDARD disponujú možnosťou 3 samostatných lôžok. Izby BASIC sú rovnako orientované do dvora s oddelenými samostatnými lôžkami, s klimatizáciou, bez balkóna.   

K štandardu všetkých izieb patrí sprchový kút, televízor, trezor, minibar a bezplatné pripojenie na internet. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a parkovanie na vonkajšom hotelovom parkovisku.

 

Izby COMFORT 14
Izby STANDARD
5
Izby BASIC
3
Total izieb 22

Na vaše rezervácie sa tešíme na: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!alebo tel.: +421/56 688 05 55.

 

Cenník

 

 

Sezóna

1. 6. - 31. 8.

Mimo sezóny

1. 9. - 31. 5.

Izba COMFORT 85 € 69 €
Izba STANDARD 81 € 65 €
Izby BASIC  69 € 59 €

 

 

Poplatky

 

 

Sezóna

1. 6. - 31. 8.

Mimo sezóny

1. 9. - 31. 5.

Prístelok 21 €/noc 17 €/noc
Poplatok za domáce zviera 17 €/noc 17 €/noc
Miestny poplatok 0,70 €/osoba/deň 0,70 €/osoba/deň

 


 

Aktionen

Hotel Glamour**** bringt seinen Kunden die besten Dienstleistungen zusammen mit angenehmer Umgebung vom Stausee Zemplínska Šírava.

Hochzeiten

about us

Feiern Sie Ihren Großen Tag in angenehmer Umgebung des Hotels Glamour**** Sie werden von einem professionellen Team erwartet, das vorbereitet ist alle Ihre Wünsche zu erfüllen.

Tipps für Ausflüge

location

Die Umgebung des Hotels ist fürs Baden im Staubecken Zemplínska Šírava, Besuche der naheliegenden Burgen, touristischen Reiseziele z.B. Sninský kameň und Vihorlatské jazero oder Musik- und Kulturfestivals sehr günstig.